Program kina:

Vážení zákazníci,
z důvodu zájmu o filmová představení ve VIP sálech Gold Class převyšujícího jejich kapacitu byla zrušena možnost rezervace míst. Vstupenky si tak můžete koupit přímo na našem webu nebo na pokladně multikina.
Abychom mohli dodržet vysoký standard Vaší obsluhy před a v průběhu představení, žádáme Vás, abyste dorazili do prostor Gold Classu minimálně 30 minut před zahájením představení.
V případě, že chcete využít dárkové poukázky, můžete se obrátit na naši zákaznickou linku, kde Vám s nákupním procesem rádi pomohou.
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný zážitek z Vaší návštěvy.

Sál Titul Znění Příst.
14 Thor: Ragnarok TITULKY GC T 12 17.00
Thor: Ragnarok TITULKY GC

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi.

Přehrát
13 Vražda v Orient expresu GC T 12 13.00 16.00 19.00
Vražda v Orient expresu GC

To, co začíná jako luxusní jízda vlakem z Istanbulu do Londýna, se rychle promění v jeden z nejnapínavějších a nejzáhadnějších detektivních příběhů, jaký byl kdy vyprávěn. Předloha Agathy Christie popisuje osudy třinácti pasažérů uvízlých v přepychovém vlaku Orient expresu kdesi ve sněhových závějích na Balkáně. V okamžiku, kdy ve vlaku dojde k záhadné vraždě amerického obchodníka, každý z nich se stává podezřelým. Ve vlaku naštěstí nechybí jeden neobyčejný Belgičan s velkým knírem a dokonale pracujícími šedými mozkovými buňkami. A právě tento nejslavnější detektiv na světě, Hercule Poirot, musí závodit s časem, aby vyřešil smrtící hádanku dříve, než neznámý vrah znovu udeří.

Přehrát
14 Liga spravedlnosti TITULKY GC T 12 14.00 20.00
Liga spravedlnosti TITULKY GC

Poháněný jeho obnovenou vírou v lidstvo a inspirován Supermanovým nesobeckým činem, se Bruce Wayne (Ben Affleck) spojí se svým nově nalezeným spojencem Dianou Prince (Gal Gadot), aby čelili ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman pracují na tom, aby rychle našli a dali dohromady tým složený z nadlidí, se kterými by se mohli postavit této nově procitnuté hrozbě. Ale navzdory vytvoření této neslýchané ligy hrdinů - kterou tvoří Batman, Wonder Woman, Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) - už je možná příliš pozdě na záchranu planety před útokem katastrofických rozměrů.

Přehrát

Legenda

dětský film T  titulky D  dabing

Přístupnost filmů dle Zákona o audiovizi č. 496/2012 Sb.:

P přístupné bez omezení 12 nevhodné pro děti do 12 let 15 nepřístupné pro děti do 15 let 18 nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let

Ceník vstupenek

Základní vstupné CineStar Club
389 Kč 369 Kč

Poznámky k ceníku

  • Při nákupu vstupenek prostřednictvím karty CineStar Club bude sleva poskytnuta maximálně na 4 vstupenky z jednoho představení.
  • Dárkové poukázky VIP movie lze použít na nákup vstupenek do sálů Gold Class pro variantu 2D a 3D dárkové poukázky s doplatkem. Čestné, omluvné poukázky standard a 3D použít nelze.
  • Při zakoupení vstupenek online je účtován poplatek 5,- Kč za každou koupenou vstupenku

Poznámky k programu

Otevírací doba multikina je 30 minut před prvním představením dle aktuálního programu.

Změna programu vyhrazena.

Věkovou hranici přístupnosti filmů určuje zákon o audiovizi č. 496/2012 Sb.

On-line rezervace si vyzvedněte nejpozději 30 minut před začátkem představení

Telefon (informace o programu a rezervace):
800 288 288, hotline@cinestar.cz

Přijímané platební a kreditní karty

Přijímáme platební a kreditní karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, Diners Club, American Express

přehled filmů

  • 26.10.2017 Thor: Ragnarok (ČSFD)
  • 9.11. Vražda v Orient expresu (ČSFD)
  • 16.11. Liga spravedlnosti (ČSFD)
  • 23.11. Hráči se smrtí (ČSFD)
  • 7.12. Matky na tahu o Vánocích (ČSFD)
  • 14.12. Star Wars: Poslední z Jediů (ČSFD)
  • 21.12. Špindl (ČSFD)