Program kina:

Vážení zákazníci,
z důvodu zájmu o filmová představení ve VIP sálech Gold Class převyšujícího jejich kapacitu byla zrušena možnost rezervace míst. Vstupenky si tak můžete koupit přímo na našem webu nebo na pokladně multikina.
Abychom mohli dodržet vysoký standard Vaší obsluhy před a v průběhu představení, žádáme Vás, abyste dorazili do prostor Gold Classu minimálně 30 minut před zahájením představení.
V případě, že chcete využít dárkové poukázky, můžete se obrátit na naši zákaznickou linku, kde Vám s nákupním procesem rádi pomohou.
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný zážitek z Vaší návštěvy.

Sál Titul Znění Příst.
14 Vadí nevadí GC T 12 14.00 17.00 20.00
Vadí nevadí GC

Vadí nevadí je poměrně nevinná hra, při které hráči, když na ně přijde řada, volí, zda pravdivě odpoví na nějakou choulostivou otázku, nebo splní obtížný/nepříjemný/ponižující úkol. Spojení ?poměrně nevinná? přestává platit ve chvíli, kdy v případě lži nebo nesplněného úkolu zemřete. Studentka Olivia (Lucy Hale) vyrazila s partou přátel na pohodovou dovolenou do Nového Mexika. Seznámení s pohledným sympaťákem je zavedlo do lehce strašidelných kulis zrušeného kláštera, kde si zahráli právě Vadí nevadí. Jak už to u téhle hry bývá, kvůli tajemstvím vyplouvajícím na povrch začala atmosféra poněkud houstnout. Opravdové husto ale nastalo ve chvíli, kdy jim onen pohledný sympaťák prozradil, že kdyby je ke hře nenalákal, tak by zemřel. A že teď dost pravděpodobně začnou umírat oni, protože organizátor téhle verze Vadí nevadí se s ničím nepáře. Dalo by se nad tím mávnout rukou, kdyby po návratu domů Olivia a její přátelé nenacházeli připomínky hry na každém kroku. Textovky, telefonáty, nápisy na zdech, dotazy náhodných kolemjdoucích ? ti všichni opakují otázku ?Vadí nevadí?? A varianta, že by odmítli, nepřichází v úvahu. Poznají to ve chvíli, kdy to někteří z nich zkusí a zemřou. Jak hráči ubývají, hra nabírá obrátky a stupňuje náročnost. Jak zastavit smrtící kolotoč, když žádné standardní řešení neexistuje?

Přehrát
13 Ready Player One: Hra začíná TITULKY GC T 12 13.00 16.00 19.00
Ready Player One: Hra začíná TITULKY GC

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.

Přehrát

Legenda

dětský film T  titulky D  dabing

Přístupnost filmů dle Zákona o audiovizi č. 496/2012 Sb.:

P přístupné bez omezení 12 nevhodné pro děti do 12 let 15 nepřístupné pro děti do 15 let 18 nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let

Ceník vstupenek

Základní vstupné CineStar Club
389 Kč 369 Kč

Poznámky k ceníku

 • Při nákupu vstupenek prostřednictvím karty CineStar Club bude sleva poskytnuta maximálně na 4 vstupenky z jednoho představení.
 • Dárkové poukázky VIP movie lze použít na nákup vstupenek do sálů Gold Class pro variantu 2D a 3D dárkové poukázky s doplatkem. Čestné, omluvné poukázky standard a 3D použít nelze.
 • Při zakoupení vstupenek online je účtován poplatek 5,- Kč za každou koupenou vstupenku

Poznámky k programu

Otevírací doba multikina je 30 minut před prvním představením dle aktuálního programu.

Změna programu vyhrazena.

Věkovou hranici přístupnosti filmů určuje zákon o audiovizi č. 496/2012 Sb.

On-line rezervace si vyzvedněte nejpozději 30 minut před začátkem představení

Telefon (informace o programu a rezervace):
800 288 288, hotline@cinestar.cz

Přijímané platební a kreditní karty

Přijímáme platební a kreditní karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, Diners Club, American Express

přehled filmů

 • 26.4. Avengers: Infinity War (ČSFD)
 • 17.5. Deadpool 2 (ČSFD)
 • 24.5. Solo: Star Wars Story (ČSFD)
 • 24.5. Dámský klub (ČSFD)
 • 31.5. Escobar (ČSFD)
 • 7.6. Debbie a její parťačky (ČSFD)
 • 21.6. Jurský svět: Zánik říše (ČSFD)
 • 5.7. Ant-Man a Wasp (ČSFD)
 • 19.7. Mamma Mia: Here We Are Go Again! (ČSFD)
 • 2.8. Mission: Impossible – Fallout (ČSFD)